BV-modely s gumovým pohonem
Citát ze zdroje Emil dne 16. 11. 2013, 21:06Tak už zbývá jen hugo a oska...
[img:efbd4719b2]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100320.JPG[/img:efbd4719b2]
Výztužná lanka až po záletu, páč by asi vadily př kroucení křídelNo a další v pořadí bude něco trochu "normálnějšího".
Tak už zbývá jen hugo a oska...
[img:efbd4719b2]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100320.JPG[/img:efbd4719b2]
Výztužná lanka až po záletu, páč by asi vadily př kroucení křídel
No a další v pořadí bude něco trochu "normálnějšího".
Citát ze zdroje Emil dne 16. 11. 2013, 21:54No, tak takový rychlík nejsem.
Zítra přes den by ale mělo být sice chladno, ale jasno a skoro bezvětří. Což takhle vyrazit do Medlánek? Brnkneme si?
No, tak takový rychlík nejsem.
Zítra přes den by ale mělo být sice chladno, ale jasno a skoro bezvětří. Což takhle vyrazit do Medlánek? Brnkneme si?
Citát ze zdroje vlastik dne 16. 11. 2013, 21:58Medlany sou daleko a nemám tolik času.Já myslel na malý éra a louku za benzinkou,je čerstvě posekaná.
Medlany sou daleko a nemám tolik času.Já myslel na malý éra a louku za benzinkou,je čerstvě posekaná.
Citát ze zdroje Pablo dne 27. 1. 2014, 18:51Páni voľňáskari.
Nemáte náhodou plán modelu KOS konštrukcia Z. Ledvina z roku 1942 ?
Páni voľňáskari.
Nemáte náhodou plán modelu KOS konštrukcia Z. Ledvina z roku 1942 ?
Citát ze zdroje sebanek dne 2. 2. 2014, 15:09Včera, po dlouhém trápení, se mi v tělocvičně konečně podařilo trochu zaletět Nebeskou blechu, dala asi 18 vteřin. Teď musím předělat čumák, bylo už tam moc podložek. Ahoj Ivan
Včera, po dlouhém trápení, se mi v tělocvičně konečně podařilo trochu zaletět Nebeskou blechu, dala asi 18 vteřin. Teď musím předělat čumák, bylo už tam moc podložek. Ahoj Ivan
Citát ze zdroje sebanek dne 9. 2. 2014, 18:46Po návratu ze zimních Hořic jsem zjistil, že nemůžu najít doklady. Všechno jsem prohledal, nakonec jsem to vzdal a vyřídil si nové doklady. Minulý pátek jsem je ale konečně našel. Byly zahrabané v česneku, který jsem cestou kupoval. Snad už mám smůlu za poslední dobu vybranou. Pilně stavím VOSU, doufám ,že nebudu sám. Ahoj Ivan
Po návratu ze zimních Hořic jsem zjistil, že nemůžu najít doklady. Všechno jsem prohledal, nakonec jsem to vzdal a vyřídil si nové doklady. Minulý pátek jsem je ale konečně našel. Byly zahrabané v česneku, který jsem cestou kupoval. Snad už mám smůlu za poslední dobu vybranou. Pilně stavím VOSU, doufám ,že nebudu sám. Ahoj Ivan
Citát ze zdroje Emil dne 2. 3. 2014, 18:22Ivane,
sám nebudeš (mám ji taky). Každopádně jsem ve volných chvílích slepil takového ňufíčka:
[img:d74e02534a]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100400.JPG[/img:d74e02534a][img:d74e02534a]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100398.JPG[/img:d74e02534a]
Má to jednolistou sklopku, má to 20 palců rozpětí, jmenuje se to Junior Miss a je to z roku 51. Mimochodem tenhle plánek zdrojem z Outerzone (kde jsem ho našel) publikovali taky kolegové ze 119.
Ivane,
sám nebudeš (mám ji taky). Každopádně jsem ve volných chvílích slepil takového ňufíčka:
[img:d74e02534a]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100400.JPG[/img:d74e02534a]
[img:d74e02534a]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100398.JPG[/img:d74e02534a]
Má to jednolistou sklopku, má to 20 palců rozpětí, jmenuje se to Junior Miss a je to z roku 51. Mimochodem tenhle plánek zdrojem z Outerzone (kde jsem ho našel) publikovali taky kolegové ze 119.
