Diskuzní fórum

Please to create posts and topics.

BV-modely s gumovým pohonem

PreviousPage 103 of 116Next

Máš to krásně modrý,paráda.

Tak už zbývá jen hugo a oska...
[img:efbd4719b2]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100320.JPG[/img:efbd4719b2]
Výztužná lanka až po záletu, páč by asi vadily př kroucení křídel

No a další v pořadí bude něco trochu "normálnějšího".

Hezký,seš teda rychlík.
Tak zítra dem zalítávat,ne?

No, tak takový rychlík nejsem.

Zítra přes den by ale mělo být sice chladno, ale jasno a skoro bezvětří. Což takhle vyrazit do Medlánek? Brnkneme si?

Medlany sou daleko a nemám tolik času.Já myslel na malý éra a louku za benzinkou,je čerstvě posekaná.

Páni voľňáskari.
Nemáte náhodou plán modelu KOS konštrukcia Z. Ledvina z roku 1942 ?

Včera, po dlouhém trápení, se mi v tělocvičně konečně podařilo trochu zaletět Nebeskou blechu, dala asi 18 vteřin. Teď musím předělat čumák, bylo už tam moc podložek. Ahoj Ivan

Tak to teda Ivane gratuluju.
Hlavně bacha,v tělocvičně je hrozně tvrdá podlaha.
V.

Po návratu ze zimních Hořic jsem zjistil, že nemůžu najít doklady. Všechno jsem prohledal, nakonec jsem to vzdal a vyřídil si nové doklady. Minulý pátek jsem je ale konečně našel. Byly zahrabané v česneku, který jsem cestou kupoval. Snad už mám smůlu za poslední dobu vybranou. Pilně stavím VOSU, doufám ,že nebudu sám. Ahoj Ivan

Ivane,

sám nebudeš (mám ji taky). Každopádně jsem ve volných chvílích slepil takového ňufíčka:
[img:d74e02534a]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100400.JPG[/img:d74e02534a]

[img:d74e02534a]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100398.JPG[/img:d74e02534a]

Má to jednolistou sklopku, má to 20 palců rozpětí, jmenuje se to Junior Miss a je to z roku 51. Mimochodem tenhle plánek zdrojem z Outerzone (kde jsem ho našel) publikovali taky kolegové ze 119.

PreviousPage 103 of 116Next