BV-modely s gumovým pohonem
Citát ze zdroje Emil dne 6. 10. 2013, 17:03Sharku,
no tak jak jsi v sobotu dopad. Viděl jsem už nějaké fotky a vypadá to, že to fakt fučelo...
Sharku,
no tak jak jsi v sobotu dopad. Viděl jsem už nějaké fotky a vypadá to, že to fakt fučelo...
Citát ze zdroje sebanek dne 6. 10. 2013, 19:55Předpokládám, že v půl osmé, jako vždy. Jestli jsem se dobře koukal, tak je to v neděli. Ivan
Předpokládám, že v půl osmé, jako vždy. Jestli jsem se dobře koukal, tak je to v neděli. Ivan
Citát ze zdroje sebanek dne 6. 10. 2013, 19:55Předpokládám, že v půl osmé, jako vždy. Jestli jsem se dobře koukal, tak je to v neděli. Ivan
Předpokládám, že v půl osmé, jako vždy. Jestli jsem se dobře koukal, tak je to v neděli. Ivan
Citát ze zdroje Emil dne 27. 10. 2013, 13:53Zpátky ke gumákům:
Aktuální stav BV-minky Deperdussin 1913:
[img:6e4f4df8db]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100307.JPG[/img:6e4f4df8db]Hydroplán, rozpětí 18 palců, 1935.
Zpátky ke gumákům:
Aktuální stav BV-minky Deperdussin 1913:
[img:6e4f4df8db]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100307.JPG[/img:6e4f4df8db]
Hydroplán, rozpětí 18 palců, 1935.
Citát ze zdroje Emil dne 2. 11. 2013, 19:01Trupík...
[img:656f7c32c6]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100310.JPG[/img:656f7c32c6]
Trupík...
[img:656f7c32c6]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100310.JPG[/img:656f7c32c6]
Citát ze zdroje Emil dne 5. 11. 2013, 10:48Dodělán kryt motoru a 14-ti válcový rotační (a bude rotovat) motor:
[img:623be9ebea]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/IMAG0012.jpg[/img:623be9ebea]
Dodělán kryt motoru a 14-ti válcový rotační (a bude rotovat) motor:
[img:623be9ebea]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/IMAG0012.jpg[/img:623be9ebea]
Citát ze zdroje Emil dne 9. 11. 2013, 20:00Plováky, vzpěry:
[img:e865e84020]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/IMAG0013.jpg[/img:e865e84020]
Plováky, vzpěry:
[img:e865e84020]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/IMAG0013.jpg[/img:e865e84020]
Citát ze zdroje sebanek dne 10. 11. 2013, 18:12Dneska jsem si krásně polítal na Terezínské lize. Vytáhl jsem starou dobrou Sluku - gumáka a ten lítal jako za nejlepších časů. Jen jsem měl krátké doutnáky, zapomněl jsem, že lítají na dvě minuty místo našich 90 sec. I tak to dalo jednou maxe bez doutnáku a šel jsem daleko, tak pak už radči s doutnákem za 116 a 101 vteřin. Prostě paráda. A jak jsem dolítal, tak se sluníčko schovalo, vítr se otočil a tak kdo váhal už lítal v dešti.
Ahoj Ivan
Dneska jsem si krásně polítal na Terezínské lize. Vytáhl jsem starou dobrou Sluku - gumáka a ten lítal jako za nejlepších časů. Jen jsem měl krátké doutnáky, zapomněl jsem, že lítají na dvě minuty místo našich 90 sec. I tak to dalo jednou maxe bez doutnáku a šel jsem daleko, tak pak už radči s doutnákem za 116 a 101 vteřin. Prostě paráda. A jak jsem dolítal, tak se sluníčko schovalo, vítr se otočil a tak kdo váhal už lítal v dešti.
Ahoj Ivan
Citát ze zdroje Emil dne 15. 11. 2013, 17:55Tak,
zbývá vrtule, diagonální vzpěry plováků, větrné štítky, výztužná lanka a dát to nějak dokupy:
[img:f8e1eae8ef]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100319.JPG[/img:f8e1eae8ef]
Tak,
zbývá vrtule, diagonální vzpěry plováků, větrné štítky, výztužná lanka a dát to nějak dokupy:
[img:f8e1eae8ef]https://www.sam78.cz/clanky/_emil/P1100319.JPG[/img:f8e1eae8ef]
