ZdenekMKALKA

User banner image
User avatar
  • ZdenekMKALKA

Komentáře

...
Míro, jak by řekli někteří kolegové:"Jako Božena Němcová!" 🙂
ZdenekMKALKA
...
Jsem rád, že se "nakousla" otázka Diskuzního fóra, protože je škoda, že to tak umřelo. Je to jistě dáno, jak píšeš, hlavně tím, že většina těch, co mají zájem diskutovat, to dnes již řeší přes Facebok. Já jsem byl jedním z posledních, kdo se snažil do stávajícího Fóra něco psát, ale jelikož se nikdo "nechytal", tak jsem to vzdal. Jelikož nemám zřízený účet na Faceboku (zatím stále odolávám 🙂 ), tak mě nějaké to "povídání", ale mnohdy i dost důležité informace chybí. Myslím, že problém je v tom, že současné Fórum je zbytečně velice rozsáhlé a tím nepřehledné. Jsou tam...
ZdenekMKALKA
...
Pro představu ještě report z té minulé: http://mkalka.rajce.idnes.cz/Vystava_2016
ZdenekMKALKA
...
To je komik ten Adam - pozvánku jsem poslal jemu osobně a on to tady vyvěsí! Nicméně jste samozřejmě zváni všichni.
ZdenekMKALKA
...
Pozor!!! Kdo chystáte éra na Classic Texaco, přečtěte si pravidla na oficiálních stránkách ME, jsou tam zásadní rozdíly oproti tomu, co bylo o této kategorii zveřejněno na začátku roku (viz. pár příspěvků níže).
ZdenekMKALKA
...
Je tu (myšleno celkově na stránkách) dlóóóuho mrtvo a tak zase něco přihodím: Za dlouhých zimních večerů jsem si spočítal, jak by to bylo kdyby...(kdybych zavčasu vhodil do klubové pokladničky padesátikorunu) a v první tabulce mě vyšla třetí pozice, ve druhé tabulce čtvrtá.
ZdenekMKALKA
...
To co se tady píše už není pravda, mrkněte na oficiální stránky ME, ať nedopadnete jako já, který kvůli tomu zbytečně "rozbombardoval" dvě éra!
ZdenekMKALKA
...
Už mě to bylo vysvětleno. Adame, problém je ještě jiný, než uvádíš: Jelikož jsem tady (v klubu) nový, tak netuším, do kdy a jak se platí členské příspěvky - tady na stránkách jsem žádnou takovou informaci neobjevil. Předpokládám, že to bude pokladníkovi - ale do kdy a hlavně jak, kde je nějaké číslo účtu?
ZdenekMKALKA
...
Béé, jsem se nedostal ani do jedné tabulky-musím příště víc máknout!
ZdenekMKALKA
...
Já si myslím, že ten slovníček nebyl myšlený ani tak pro komunikaci s kolegy, ale spiše pro ty, co tu akci posunují do výššího levelu - např. časoměřičky - bod č. 9 je jasny, z toho bych přece nic pro kolegy modeláře použít nemohl. Jinak mam radost, že se to tak "rozjíždí".Palo, je mě jasný, kdo v tom má prsty, a už teď se moc těším.
ZdenekMKALKA