Bayeux

User banner image
User avatar
  • Bayeux

Komentáře

...
Mno jak to napsat slušně: krááásnou opravdovou kategorii, ze které jsem měl radost (že trochu zase převáží misky vah elektrokategorií a zastíní je svojí opravdovostí a samotnou podstatou), zase posunuli do sraček. Takže se těšme na igelitové průhledné modely (ještěže zůstala originální velikost!) a vítězství za každou cenu! Ti co staví modely do r.1938 se teď se na kolbišti utkají s jistým handicapem - ale jen oni mají právo mít na modelu Texaco hvězdu! Můj návrh úpravy pravidel pro příštích 100 let: maďarům bych stavbu historických modelů ZAKÁZAL !!!
Bayeux
...
PS: omluva všem a Vlastíkovi zvlášť - blbě jsem TO pověsil za jeho příspěvek...
Bayeux
...
Ještě bych prosil upřesnění k OTVR: je uvedeno maximální rozpětí, ale není uvedeno minimální plošné zatížení - pokud je omezeno? U všech ostatních kategorií je toto uvedeno (a známo), bylo by asi vhodné je zde též uvést - případně napsat bez omezení. Děkuji za upřesnění 🙂 Jinak za mne tichý souhlas s příspěvky viz výše...
Bayeux
...
Moc díky za praktickou zkušenost, zatím si tedy asi vystačím a příležitostně zajistím modrou. Ještě by jsi mohl prozradit materiál na zbytek - tl. silonu, šňůry neboco používáš Ty... A těch 40m je prostě tak nějak doma, jistě že počítám s 20m na gumicuk dle pravidel 20+80 :o)
Bayeux
...
Také přidávám svůj dík za podnět - též na mě čeká 4x10 m červené (6/4mm) z HK - glider je zatím jen na papíře, nicméně v pořadí :o) Tvé zkušenosti TAM budou přenositelné, takže díky předem i za zážitky z praxe a postřehy... PS: snad bude červená na větroně menší 2 metrů stačit (větší zatím neplánuji).
Bayeux