Diskuzní fórum

Navigace fóra - nacházíte se zde:FórumKategorie: ARC - větroněPravidla ARC
Please to create posts and topics.

Pravidla ARC

Navrhuji v kategorii ARC , ale i v ostatních RC kategoriích, přejít plně na evropská pravidla. Otázkou je zda respektovat i rok vzniku do konce roku 1950 nebo naší zvyklost až do konce roku 1954. Tady bych se skoro radči přimlouval za rok 1954, je už to zaběhnuté.
ahoj Ivan

Zdravím, a ptám se jest-li máš na mysli se zavedením evropských pravidel pro RC kategorie zrušení našich kategorií CRC,Show,CRC Atom.CRC Clasic? To snad nemyslíš vážně! Jarda

Návrh na používání evropských pravidel jsem si představoval pouze u kategorií, které jsou v evropských obsažena. Naše národní kategorie by měly zůstat tak jak jsou. Jmenovitě jsem měl na mysli u ARC zkrácení šňůry ze 150 m na 100 m nebo gumicuk 80 + 20 m. U kategorie TEXACO plošné zatížení počítat jen na narovnané křídlo.
Ahoj Ivan

Ahoj, jaký je váš názor:
Znalí vědí, že roky lítám Ptáčka (1950) i Emil jej má tady v Seznamu modelů, ale jsem na pochybách, jak je to s možností prokázání autentičnosti tohoto modelu. Existují/má je někdo, podklady dle pravidel SAM? Případně děkuji za poskytnutí.

Ahoj Zdeňku,
zkus kontaktovat Zdeňka Rašku tel. 603976107. Ten maloval tu mušku.

Zdeněk