Diskuzní fórum

Please to create posts and topics.

Mistrovství České republiky historických modelů

Page 1 of 3Next

Zdenku,Petře,
přečtěte si komentáře na hlavní stránce,a napište sem prosím vaše názory.
Dík
Vlastik

Vlastíku, náčelník je zcela vyčerpán jednáním o pravidlech se zástupci bratrských (nebo konkurenčních? 😀 ) SAMů, ten toho moc nenapíše. 😀 😀
Prohodili jsme o tom pár slov po telefóně a vlastně nic...
Posílal jsem svoje námitky i sporťákům a V. Kostečkovi. Ten mi sdělil, že pravidla dělal v roce 93 s Čížkem=jsou tedy dobrá. Lítají podle nich už dvacet let=jsou tedy dobrá.
A vůbec, nejsem prý ani Bohemák, ani Bomber, tak jestli prý nejsem Osmasedmdesátkář, tak mě to nemusí zajímat, páč MČR je jen pro členy. Je mi to už úplně jedno, přijedu si zalítat, klidně i mimo soutěž, aby Luboš nesmutnil :D, dám si gulášek, pokecám a budu se opalovat.

Viva la carbon und kevlar!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No tak asi gumáky lítatat nebudu,no, hold se asi nedá nic dělat.

Tož chlapci,

to je tady ouplná sodoma gomora. Jeden se opaplává pryskyřicí, druhý nechce lítat... Já bych to tak černě neviděl...

Ale né, Emile, však si zalítáme... Devatenáct let se pravidla nedodržovala, pak chvilku jo a teď se holt nebudou zas dodržovat. Vždyť je to úplně jedno.

Jsem naprosto nad věcí, všude kolem smog, rakovina, nezaměstnanost, jedovatý žrádlo, Putin atd. a mám se jako nasírat kvůli pravidlům?

Na PI-lize se poslední dobou objevují soutěžní CO2. Přišel za mnou onehdá Pavka Dvořák, zvaný Brambora, to je ten pán, který se Saperem vyhrál MS F-1A v roce, kdy jsem se narodil. A že prej jaktože tam mám dvěstěčtyřicítku vrtuli, že musí být originál. Tak jsem se ho na oplátku zeptal, kolik mu model váží a jakou tam má nádrž. A není sám, kdo nezaregistroval, že už dvacet let v národních pravidlech o vrtuli nic není a nádrž musí být tříkubíková, ne úplně původní pětikubíková. Koukal jak blázen. Řekl jsem mu, ať to nechá a bleskově sepsal pravidla celkem rozumně umožňující létat společně modelům podle nových i podle starých pravidel a rozeslal jsem je případným pořadatelům CO2 soutěží. Je mi totiž jasné, že podmínka tříkubíkové nádrže je dnes obtížně splnitelná, nevyrábí se.
Toto je můj přístup k létání a k pravidlům. Nenechám se rozházet a už vůbec né samochvalnými ,,tvůrci" pravidel kategorií, které oni sami nikdy nelétali. Možná bych se na oplátku mohl začít montovat do pravidel těch různých TEXACO, OTRAV, E-Limited nebo jak se to jmenuje. Jenže mám svých starostí dost.

Takže klídek, přístup Angličana-[i:a2ebe96580]nemáte li pro mne kategorii, zalétám si [/i:a2ebe96580][i:a2ebe96580]jen tak[/i:a2ebe96580]- kombinovaný s typicky českým přístupem-[i:a2ebe96580]pravidla jsou od toho, aby se nedodržovala.[/i:a2ebe96580]

P:S: sebechvalným ,,tvůrcem" nemyslím Zděndu Hanáčka.

[quote:be39ac59a2="shark"]..., páč MČR je jen pro členy...[/quote:be39ac59a2]
Aha a my jsme se tak těšili. 🙁

No tak přijedeš a na místě podáš přihlášku do SAMu! 😆

Neřeš, to, přijeď, určitě si zalítáš...

V optimistických snech vidím MČR jako pohodové a přátelské polétání pro všechny, v těch pesimističtějších jako setkání pár ušňabaných dědků, co budou nesmyslně řešit pravidla a prudit, i když budeš zrovna natáčet gumu nebo mít prsty na páčkách, od kteréžto skupiny bude jistě možno se separovat a udělat si tu optimistickou variantu.
Ať se přiblblíci třeba nakrájí do guláše! Nenechme se otrávit...

Mimochodem, jsem strašně zvědav na ID kartu GX-46!
😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Shark přišel s geniálním nápadem... Rychločlenství. Dalo by se to aplikovat jako prostituce v arabských zemích... Večer se oženíš a ráno 3x proneseš "Zavrhuji tě..." a je vymalováno... 😆 😆 😆

No Adame,ty máš teda znalosti.Snad to tak nepraktikuješ?

Emile Adame, nemusíš přeci členství ráno rušit...

Jen mi to přijde poněkud postavené na hlavu. Létání s oldtimery těžko najde nové příznivce, když ze sebe budeme dělat uzavřenou kastu. Řekněme, že nečlenové by zaplatili o 20,-.czk vyšší startovné, nebo by měli o 20% dražší guláš... 😀

Hele, MČR bude takové, jaké si ho uděláme. Pesimistické předpovědi si nechám pro sebe. Účast nečlenů můžeme probrat v Hořicích za čtrnáct dní.
O pravidlech a jejich (ne)dodržování jsem napsal už dost.

[i:ed1ece6a3a]Odvahu, junge burš, odvahu, až se z toho (oni) vyspí[/i:ed1ece6a3a]... 😀 😀 😀

Page 1 of 3Next