Diskuzní fórum

Please to create posts and topics.

ME 2015 v Ivančicích

Page 1 of 3Next

Ferko Swiety mi poslal nějaké ty fotografie z ME. Bo jsem nafotil prdlajz. Ono se od kompjůtru toho moc nafotit nedalo:

[url]http://feroswiety.rajce.idnes.cz/XIII._ME_SAM_RC_CZECH_HEAVEN/[/url]

[url]http://www.mm-foto.sk/sk/galeria/2160/xiii-me-historickych-modelov/[/url]

ešte posielam odkaz na ďalšie albumy z ME :

Pali a Alenka Rábekoví nafotili tiež kopu pekných záberov :
https://picasaweb.google.com/112352841197175303317/XIIIMastrovstvaEuropySAMHistorickychModelov

a maďar Járdán József :
https://plus.google.com/115009291852273660167/posts/gxhWfAcJRhr?cfem=1&pid=6165138861140694674&oid=115009291852273660167&authkey=COfglr-C-u_QngE

a ďalší maďar Németh József :
https://drive.google.com/folderview?id=0B_OT8HSfWQ-Gfjdkd29aZmJtRDVqbURzUGVkeTU1YklrMVVfOTdlU3JXMU5ieDVUYThWLTQ&usp=sharing_eid&usp=sharing_eid#

Taky jsem nafotil (a taky zalital) prdlajz - ale jinak jsem si celou akci moc uzil a vubec nelituju casu a nervu spojenych s jeji pripravou a tesim se mozna nekdy na Czech Heavenu priste. Dnes uz vim, co vsechno bylo spatne a by slo zlepsit.

Zdeňku,
každý, sebelepší projekt končí dlouhým seznamem věcí, co mohli být jinak. A protože je každý projekt vždy jedinečný (ostatně to je jedna z vlastností projektu), takovéto seznamy budou existovat vždy.

Já jsem se kupříkladu dočetl na Mojehobby.cz, že protože nebyla u jídelního okénka fronta, bylo kam sednout a děvčata naprosto perfektně udržovala pořádek v celé budově a na toaletách zvlášť, stála akce za hovno. No, pokud dotyčný měří úspěšnost akce mírou zaflusání a zablitítoalet a délkou čekání na kus žvance, je to jeho problém, vypovídá to spíše o něm samém než o samotné akci.

Jinak jsme se s minimaketáři předevčírem sešli na Medlánkách. Jirka D. (a vlastně i Vlastík) mě ukecali na to, abych vzal Rositu. Mám dva poznatky: naučit se páčkovat bude u mě fuška, Vlastík, i když volňáskář s Rositou střihnul parádní, snad desetiminutový termický let - Luboš do toho trochu kecal. Tzn. potenciální trenér na větroně. Teď už zbývá jen ho ukecat, aby trochu potrénoval i žatčanskou reprezentaci.

Ahoj Adame,
Jak bych ti to napsal. Takové řeči už vůbec neřeším. ME co bylo v Jeseníku jsem toho slyšel. Z prvu mě to štvalo a potom jsem to přestal řešit. To máš s tím kolegou z Hořic, co nám povídal co a jak a sám by nehl ani brvou. To většinou kecaji lidi co nemají ponětí co je třeba pro takovou akci udělat.
A k tomu páčkováni. Rád vám s tím pomůžu. Třeba v Mělníku navečer po soutěži.
Zdeněk

Adame, vypada to, ze trenera uz mame i ve vlastnich radach- synovec Michal i kdyz obe era, ktery lital mel v podstate vypujceny ana ME s nima lital vlastne poprve, nas vsechny prelital (ve 400 5. misto a i v Texacu me to natrel s erem, ktery jsem mu pujcil). Ukazalo se, ze tim, ze uz rok lita skutecny vetrone, naucil se paradne cist oblohu a je to videt i na litani s modely.

Ahoj všem,
nejvíc budou vždycky kecat ti co nikdy nic nepořádali... .

ME 2015 hodnotím (a nejen já) jako velmi zdařilé. Zásadní průsery se (naštěstí) neděly, drobnosti jsou pominuty. Pro mě osobně to bylo 3. ME, a určitě nejlépe zorganizované. V Maďarsku jsem se "rozkoukával", vloni v Italii to bylo hodně "strejcovské"... .

Jen by to pro příští akce (a tím nemyslím jen ME nebo MČR) chtělo víc řešit otázku bezpečnosti - určitě vytýčit prostor pro vzlety modelů dle jednotl. kategorii, hlavně pokud se startuje ze země. Při tak velkém prostoru to určitě bylo možné. Třeba ve čtvrtek 25.6. se nějaký úraz nestal asi jen náhodou. Soutěžících a modelů kat. "400" a 1/2A Texaco se po celé ploše pohybovala spousta, a do toho ze země startovali modely NMR s "vybejčenými" motory. Sám jsem měl málem kolizi při jednom ze startů s NMR s italskou "400" - chyběl metr a měl by trsátka. A bylo toho víc a ne jen okolo mě. Asi by stačilo vymezit prostor a vytýčit páskou linii kolmo na aktuální vítr, odkud se budou jednotl. kategorie startovat.

HLAVNĚ SE NEZAPOMEŇTE PŘIHLÁSIT NA MČR 2015, AŤ SE ZASE VŠICHNI POTKÁME. UZÁVĚRKA JE JIŽ 16.7. !!!

Paráda - Míra napsal pěkný článek o ME 2015 do RC-modelů. 😯

Pro srovnání:
ME 2015 - po uzávěrce přihlášek - 161 pilotů/537 modelů
ME 2016 - 56 pilotů/cca 200 modelů

Ono je to přeci jen trochu z ruky...

Page 1 of 3Next