Diskuzní fórum

Please to create posts and topics.

Jedem

Z Rožnova pod Radh. se chystáme zatím dva, mám zamluvený karavan, plánujeme nespěchat a cestu rozdělit na dvě etapy s přespáním na odpočívadle někde v Rakousku. V propozicích je psáno, že se bude dát kempovat přímo na letišti, tak se to chystáme využít. Když jsem se díval po hotelovém ubytování, tak je vše v okolí letiště poměrně drahé. Kousek od letiště je moře, Ferrara je památka UNESCO a konec června už je hlavní sezóna, tak tomu odpovídají i ceny. Karavan je pro 4, tak se někdo může klidně přidat.

Co se týče letadel, tak kompletně přezbrojuji, jestli vše stihnu, měl bych brát Colossuse, Erose, Persea, Sokola, Ichaboda a možná i něco na čtyřstovky, ale ty  mi fakt nějak nelítaj. Kolega konečně koupil motor do Happy Medium a poletí NMR 2.5.

A jak jste na tom vy?

Ahoj.Uprav si název tématu...Je rok 2019...

Martin

Aha, díky 🙂

Martin Křesadlo has reacted to this post.
Martin Křesadlo

Na jakou kategorii je ten Ichabod? Co tam máš za motor?

Díky

Z našeho klubu, z jihu Moravy, plánujeme cestu 4. Díky štědrému sponzorovi bychom měli mít opět k dispozici obytné šestimístné auto, takže jistě zase někoho „přiložíme“. Problém asi bude kam s modely – už minule to byl boj tam těch 25 ér nějak naskládat a letos to vypadá ještě na větší počet. Uvažujeme ještě o doprovodném vozidle – nějaké dodávce.

 

Za volantem se střídáme, takže to jezdíme na jeden zátah. S tím kouskem od moře nemohu souhlasit, to bylo ve Valle Gaffaro, kde jsme se jezdili po večerech opláchnout do vln. Ostatně jiná možnost tam moc nebyla, pokud nepočítám toto: 😊

 

https://mkalka.rajce.idnes.cz/ME_Italie_2014/#P1070560.jpg

Okomentováno od Martin Křesadlo v 15. 3. 2019, 13:32

Na jakou kategorii je ten Ichabod? Co tam máš za motor?

Díky

Je to repase staršího éra, kde byla původně stejnosměrná pětistovka. Mám tam teď nachystaný PROPDRIVE v2 3536 1800KV s 11' Aeronaut sklopkou. Ještě jsem s tím ale neletěl, ani jsem neměřil kolik si to s dvoučlánkem vezme, možná tam budu muset dát 10'. Kategorie  ELOT.

Zítra termín pro odeslání přihlášek!

Pavel Skotnica has reacted to this post.
Pavel Skotnica

Ahoj,

Zdeňku už jsem přihlášený cca 14 dnů.

Zdeněk

Ahoj, dnes byla spuštěna rezervace ubytování ....

Přesunuto do fóra pro ME2020

https://sam78.cz/diskuzni-forum/forum/me-2020-czech-heaven/