Diskuzní fórum

pro možnost vkládat nové příspěvky a témata.

Doplnění základních informací

Zajímám se o konstrukce modelů a jejich plánky, proto také o členství  SAM 78. Schází mi 1) přímý (e-mail) kontakt na admina nebo jednatele klubu, 2) informace o ročenkách : V nových se opakují  již zveřejnéné plány ze starších ročenek, nebo jsou vždy všechny nové ? Elektr. ročenky - plánky jsou  ve formátu  .pdf nebo jiné ? Lze koupit i starší ročenky (i elektr.)  a které, jak, ceny ? 3) informace o zpravodajích: Budou někdy ke stažení veškeré vydané zpravodaje? 3) Existuje nějaká spolupráce mezi českými a slovenkými SAM 78, 95, 311, 122 a 119 a jaká ?

Zdravím vás, na těchto stránkách je popsán postup, jak se stát našim členem. Je na dnešní dobu trochu archajický, ale funkční. Náš pokladník evidující členskou základnu, je člověk 70+, tak nemá e-mail. Ročenka je pouze kopie webových stránek a pro informování členů co nemají internet. Poslední ročníky našeho zpravodaje vycházěly v elektronické podobě, taktéž i ročenky a zároveň i v tištěné podobě. Pokud mi pošlete vaš e-mailovou adresu, pošlu vám je. Nevým jestli někdy budou ke staření starší čísla zpravodaje. Někdo by je musel naskenovat. Možná do bodoucna. Plánky zveřejněné ve zpravodajích byly maximálně ve velikosti A4. Pro inspiraci.

Dnes je internet plný plánků například https://outerzone.co.uk/browse_plans/index.asp  nebo https://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?1265873-Vintage-Old-Timer-Plans-PRE-1960-PLANS-ONLY

Naše databáze modelů je informativní  seznam Českých a Slovenských konstrukcí. Nejsou to plány 1:1.

Spolupráce mezi kluby SAM 78, 95 a 119 funguje. Návzajem se navštěvujeme na soutěžích a pojí nás pouto přátelství. Pořádáme mistrovství ČR a SR.

S pozdravem Zdeněk Hanáček, prezident SAM 78

 

Pavel Skotnica ohodnotil tento příspěvek.
Pavel Skotnica