Registrace na MČR 2022 v Holešově

Registrace probíhá ve dvou krocích, nejprve vyplníte údaje o své osobě, následně menším tlačítkem přidáte do přihlášky všechny své modely. Jakmile je vše vyplněno, stisknete velké tlačítko k odeslání dat a jejich uložení do databáze. Že vše proběhlo v pořádku zjistíte kliknutím na seznam soutěžících a seznam modelů. Pro případné chyby, opravy, korekce nás kontaktujte dle údajů v propozicích.

Než registraci zahájíte, připravte si u všech soutěžních modelů potřebná data. Název modelu, rok, autor, hmotnost, plošné zatížení křídla v g/dm2. Tyto údaje prosíme vyplňte pečlivě, protože budou tisknuty do startovacích lístků, další údaje specifické pro některé kategorie doplníte ručně na místě. Pro případnou kontrolu modelů si nezapomeňte vzít dokumentaci ke svým modelům (stavební plán, mušku – foto k doložení roku vzniku modelu apod. dle platných pravidel).

Poslední den registrace je 15.8.2022. Přihlaste zde i modely u kterých si nejste jisti, že s nimi budete létat. Při placení a prezentaci na místě se snadno smažou a zaplatíte jen za modely, které necháte ve startovacích listinách. Urychlí to zpracování údajů.

REGISTRACE UKONČENY