Diskuzní fórum

Forum Navigation
Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Jedem

Z Rožnova pod Radh. se chystáme zatím dva, mám zamluvený karavan, plánujeme nespěchat a cestu rozdělit na dvě etapy s přespáním na odpočívadle někde v Rakousku. V propozicích je psáno, že se bude dát kempovat přímo na letišti, tak se to chystáme využít. Když jsem se díval po hotelovém ubytování, tak je vše v okolí letiště poměrně drahé. Kousek od letiště je moře, Ferrara je památka UNESCO a konec června už je hlavní sezóna, tak tomu odpovídají i ceny. Karavan je pro 4, tak se někdo může klidně přidat.

Co se týče letadel, tak kompletně přezbrojuji, jestli vše stihnu, měl bych brát Colossuse, Erose, Persea, Sokola, Ichaboda a možná i něco na čtyřstovky, ale ty  mi fakt nějak nelítaj. Kolega konečně koupil motor do Happy Medium a poletí NMR 2.5.

A jak jste na tom vy?

Ahoj.Uprav si název tématu...Je rok 2019...

Martin

Aha, díky 🙂

Na jakou kategorii je ten Ichabod? Co tam máš za motor?

Díky

Z našeho klubu, z jihu Moravy, plánujeme cestu 4. Díky štědrému sponzorovi bychom měli mít opět k dispozici obytné šestimístné auto, takže jistě zase někoho „přiložíme“. Problém asi bude kam s modely – už minule to byl boj tam těch 25 ér nějak naskládat a letos to vypadá ještě na větší počet. Uvažujeme ještě o doprovodném vozidle – nějaké dodávce.

 

Za volantem se střídáme, takže to jezdíme na jeden zátah. S tím kouskem od moře nemohu souhlasit, to bylo ve Valle Gaffaro, kde jsme se jezdili po večerech opláchnout do vln. Ostatně jiná možnost tam moc nebyla, pokud nepočítám toto: 😊

 

https://mkalka.rajce.idnes.cz/ME_Italie_2014/#P1070560.jpg

Okomentováno od Martin Křesadlo v 15. 3. 2019, 13:32

Na jakou kategorii je ten Ichabod? Co tam máš za motor?

Díky

Je to repase staršího éra, kde byla původně stejnosměrná pětistovka. Mám tam teď nachystaný PROPDRIVE v2 3536 1800KV s 11' Aeronaut sklopkou. Ještě jsem s tím ale neletěl, ani jsem neměřil kolik si to s dvoučlánkem vezme, možná tam budu muset dát 10'. Kategorie  ELOT.

Zítra termín pro odeslání přihlášek!

Ahoj,

Zdeňku už jsem přihlášený cca 14 dnů.

Zdeněk