Diskuzní fórum

Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Zpravodaje SAM 78

Je nejaká šanca, že budú na www uverejnené aj ostatné Zpravodaje SAM 78? Bude možnosť stiahnuť aj tieto ďaľšie (doplnené) čísla? Je to otázka na webmastera. Ďakujem za odpoveď, ktorá iste zaujíma aj širšiu obec historických modelárov.

Osobně bych se přimlouval za elektronickou distribuci zpravodaje. Není nutné zpřístupňovat aktuální číslo, nicméně zpřístupnění archivu starších čísel by byl pozitivní krok. Obzvláště když veškerá čísla SAM 78 Zpravodaje jsou po určité době volně přístupná i i v MZK (tzn. je lze volně kopírovat) .

Dobrý den omlouvám se, ale registroval jsem tuto zprávu až dnes.
Co se týká zveřejnění starších čísel zpravodaje rád bych je uveřejnil, ale bohužel je nevlastním v elektronické podobě budu se snažit je nějakým způsobem sehnat a samozřejmě co budu mít hned uveřejním.Podobná situace je i s aktuálnímy čísly jakmile je dostanu hned je uveřejním.Petr Hošek

Ahoj Petře,
hlásím přijetí nového Zpravodaje. Přišel v pořádku
Petr 😉

Tak to jsem rád, že to i letos funguje Petr 😀

Už nebude ďalší spravodaj? 🙁

Ale ano další zpravodaje jsou, ale dal jsem tomu větší pauzu, aby platící členové měli jakousi výhodu.Myslím že rok bude stačit, takže budu uveřejňovat čísla s ročním odstupem Petr Hošek.